Pacientas Tadas - OksDenta - Odontologijos Klinika Kaune

Pacientas Tadas

Šypsenos atkūrimas su dantų laminatėmis

Nemokama konsultacija

Didelių problemų su dantimis neturėjau, bet visuomet norėjau, kad mano šypsena būtų ideali. Beveik metus dantis tiesinausi breketais. Pasakysiu atvirai: breketų nešiojimas – tai didelis darbas. Skaudėdavo, buvo nepatogu valgyti, vengiau šypsotis... Nenorėdamas, kad toks vargas būtų veltui, šypseną tobulinau ir toliau. Kitas žingsnis buvo dantų laminatės, kurios šiandien yra mano nepriekaištingai atrodančių dantų priežastis.

Kaip nusprendžiau restauruoti dantis laminatėmis? Viskas vyko labai paprastai: atėjęs į kliniką gydytojai pasakiau: padarykite viską, ką galite. Tuomet man pasiūlė dantų laminates – keramines plokšteles, kurios tvirtinamos ant dantų paviršiaus, paslėpdamos esamus trūkumus ir sukurdamos norimą estetinį vaizdą. Laminatės man buvo pagamintos individualiai, atsižvelgiant į konkrečius defektus ir priderinant reikiamą atspalvį.

Dantų laminačių pagalba buvo sukurta nauja šypsena. Man, kaip sportininkui, estetinė išvaizda ir įvaizdis yra svarbu, todėl rezultatu esu labai patenkintas. Teigiamus šypsenos pokyčius be abejo pastebi ir aplinkiniai – kolegės, artimieji negaili pagyrų. Esu dėkingas gydytojai, kad dabar mano šypsena yra būtent tokia, apie kokią svajojau.

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija

Tadas
Tadas

Nemokama konsultacija

Registracija internetu