Periodontologinis gydymas - OksDenta - Odontologijos Klinika Kaune

Periodontologinis gydymas

Periodonto ligos – tai aplinkinių danties audinių uždegimas. Ši liga gali būti lengvesnės formos (gingivitas) arba sunkesnės (periodontitas). Periodonto ligos yra labai pavojingos ir sudėtingesniais atvejais gali tapti net dantų praradimo priežastimi. Šios ligos pasireiškia kraujuojančiomis, raudonomis, patinusiomis dantenomis, nemaloniu burnos kvapu. Susiduriate su bent vienu iš šių požymiu? Apsilankykite pas gydytoją nelaukdami komplikacijų. 

Periodontologinis gydymas - Oksdenta

Kaip išvengti?

Periodonto ligos paprastai išsivysto dėl susikaupusių apnašų ant dantų. Vadinasi, norint išvengti periodonto ligų, reikėtų pasirūpinti tinkama burnos higiena. Ką tai reiškia? Pirmiausia, būtina kruopščiai valyti dantis namuose: naudoti ne tik dantų šepetėlį ir pastą, bet ir dantų siūlą, skalavimo skystį. Vis dėlto, visų susikaupusių apnašų neįmanoma pašalinti savarankiškai. Kietųjų ir minkštųjų apnašų padeda atsikratyti reguliariai atliekama profesionali burnos higiena.

Periodonto ligų gydymas

Profesionali burnos higiena skirta ne tik profilaktikai. Tai yra ir vienas iš periodonto ligų gydymo būdų. Higienos metu pašalinamos kietosios ir minkštosios apnašos, dantų akmenys. Be to, burnos higienistas patars būtent Jums tinkančias burnos ertmės priežiūros priemones. Procedūrų dažnumą parekomenduos higienistas. Jei periodontitas yra labiau išsivystęs, gali prireikti ir chirurginio gydymo, kurio metu atkeliamos dantenos ir išvalomos giliai susikaupusios apnašos. 

Kas nutinka negydant?

Progresuojant ligai, burnos kvapas tampa nemalonus, susidaro periodonto kišenės, tirpsta žandikaulio kaulas, atsiranda dantų paslankumas. Nesiimant veiksmų, dantys prarandami. Svarbu paminėti, kad periodonto ligos neigiamai paveikia ne tik burnos ertmę – bakterijos išplinta po visą organizmą. Dėl to silpsta imuninė sistema, didėja insulto, susirgimo širdies ligomis rizika ir kt. 

Nemokama konsultacija

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis GENERAL FINANCING BANKO MEDLIZINGO General Financing sąlygomis. Skaityti plačiau.

Paslauga

Kaina, €

Gilus kiuretažas (1 danties) 

35

Gingivektomija (1 danties)

50

Lopo operacija (1 danties)

120

Klinikinis vainiko prailginimas 

100

Lūpos, liežuvėlio plastika

100

Dantenų recesijos atstatymas nuosavais audiniais

400

Burnos prieangio plastika

350

Kaulinio defekto atstatymas sintetiniu kaulu (1 danties)

200

Danties tarpušaknio plastika

45 - 60

Vieno žandikaulio dantų kiuretažas

200

Šaknies viršūnės rezekcija

200

Dantenų kišenės irigacija

15

Fiksuotų dantenų sukūrimas nuosavais audiniais 

nuo 200

Registracija internetu