Implantacija - OksDenta - Odontologijos Klinika Kaune

Implantacija

Implantacija – pažangiausias būdas susigrąžinti dantis. Dantų implantas pakeičia danties šaknį ir ant jo tvirtinami natūraliai atrodantys ir savo funkciją puikiai atliekantys dantų vainikėliai. Kokybiški dantų implantai daugybę metų visame pasaulyje padeda dantis praradusiems žmonėms susigrąžinti prarastą šypseną ir kramtymo funkciją. 

Dantų implantacijos metodas ir implantų skaičius parenkamas atsižvelgiant į klinikinę situaciją bei paciento poreikius. Praradus dantis, organizme vyksta neigiami procesai, dėl kurių gydymas sudėtingėja, ilgiau trunka ir brangiau kainuoja. Nieko nelaukite ir pasikonsultuokite su patyrusiu „OksDenta“ gydytoju dėl optimaliausių dantų atkūrimo būdų. 

Oksdenta - Implantacija

Kas nutinka neatkūrus dantų?

  • Kaulo tirpimas. Negaudamas pakankamai apkrovos, prarastų dantų vietoje pradeda tirpti žandikaulio kaulas.
  • Dantų poslinkiai. Praradę atramą, šalia esantys dantys pradeda krypti tuščios vietos link. 
  • Išvaizdos pokyčiai. Tirpstantis kaulas ir prarasti dantys lemia neigiamus išvaizdos pokyčius. Gilėja raukšlės, susiaurėja lūpos, suglemba skruostai, smakras pasislenka į priekį. Žmogus atrodo daug senesnis. 
  • Sveikatos sutrikimai. Dėl nekokybiškai sukramtomo maisto, gali pasireikšti virškinimo sutrikimai. Be to, dantų netekę asmenys yra priversti riboti maisto racioną, dėl to organizmas neaprūpinamas visomis reikiamomis medžiagomis. 
  • Prasta kramtymo funkcija. Sudėtinga kramtyti, žmogus priverstas rinktis tik minkštą maistą. 
  • Sudėtinga kalbėti. Sunku tarti kai kuriuos garsus, žmogus pradeda švepluoti. 
  • Menka savivertė. Atsiranda didelis nepasitikėjimas savimi, nenoras būti tarp žmonių, žmogus jaučiasi nepilnavertis.

Dantų implantacijos metodai

Vieno danties atkūrimas. Vienas implantas įsriegiamas vos per 30 minučių. Implantas prigyja per 4 –12 savaičių, tuomet galima tvirtinti dantų vainikėlį, kuris pagaminamas iš metalo ar bemetalės keramikos. Tam tikrais atvejais galima taikyti ir vienmomentę implantaciją. Tai yra greitasis implantacijos metodas, kuomet tos pačios procedūros metu įsriegiamas implantas ir fiksuojamas dirbtinis dantis.

Vienmomentės dantų implantacijos etapai

Vienmomentės dantų implantacijos etapai

Kelių dantų atkūrimas. Praradus kelis dantis vieną šalia kito, kiekvienam prarastam dančiui nereikia sriegti atskiro implanto. Galima įsriegti du implantus ir ant jų pritvirtinti kelis dantis atstojančią dirbtinių dantų konstrukciją.

 

 

Visų dantų atkūrimas. Vienas populiariausių bedančių žandikaulių atkūrimo būdų – dantų restauravimas tik su keturiais implantais. Vos ant keturių implantų tvirtinamas neišimamas protezas. Šis metodas dažnu atveju padeda išvengti kaulo priauginimo procedūros, nes implantai sriegiami toje vietoje, kur yra kaulo. Įsriegus daugiau implantų (6–8), pacientai turi galimybę džiaugtis tokiais dantimis, kokie yra sukurti gamtos.

 

 

Išimamieji protezai ar implantai?

Dantų implantų pranašumas prieš išimamuosius protezus – akivaizdus. Implantacija ne tik suteikia galimybę turėti neišimamus dantis, bet ir apsaugo kaulą nuo tirpimo. Išimamuosius protezus linkę rinktis tie pacientai, kurie ieško ekonomiškiausio sprendimo atkurti dantis. Klinikoje „OksDenta“ savo pacientams galime pasiūlyti dar vieną ekonomišką, tačiau daug patogesnį būdą atkurti dantis – lokatorinę sistemą. Tai yra tradicinio išimamojo protezo tvirtinimas ant dviejų implantų, įsriegtų apatiniame žandikaulyje. Tai yra išimamasis protezas, tačiau ženkliai pagerinamas jo funkcionavimas: neslankioja burnoje, tvirtai laikosi, atkuriama kramtymo funkcija, patogu kalbėti.

Kaulo augmentacija

Kaulo augmentacija – tai kaulo priauginimo operacija, atliekama sunykus kaului. Kaulo tūris priauginamas prieš dantų implantacijos procedūrą (arba tos pačios procedūros metu). Priauginus kaulą, sugrįžta veido proporcijos, be to, galima saugiai atlikti kokybišką dantų implantacijos procedūrą.

Nemokama konsultacija

 

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis GENERAL FINANCING BANKO MEDLIZINGO General Financing sąlygomis. Skaityti plačiau.

Paslauga

Kaina, €

Implantas Strauman (Šveicarija)

700

Implantas Osstem (P.Korėja)

600

Implantas JD Dental (Italija)

500

Gijimo galvutė 

50

Viršutinio žandikaulio sinuso pakėlimo operacija

860 - 1000

Viršutinio žandikaulio sinuso pakėlimas uždaru būdu

250

Alveolinio kaulo rekonstrukcija (RKR)

300 - 580

Dirbtinio kaulo įvedimas po danties pašalinimo 

60 - 100

Šoninio kaulo atstatymas implantacijos metu

60 - 200

 

 

Registracija internetu