Estetinis plombavimas - OksDenta - Odontologijos Klinika Kaune

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas skirtas atkurti anatominę dantų formą, estetiką ir funkciją. Siekiama tiksliai atkartoti kiekvieną vagelę ir kauburėlį, kad dantys atrodytų ypač natūraliai ir puikiai tarnautų.

Kam skirta?

Estetinis plombavimas rekomenduojams žmonėms, norintiems pagerinti šypsenos estetiką, pavyzdžiui, atstatyti ar pakeisti dantų formą, spalvą. Taip pat, nepageidaujantiems ortodontinio gydymo, galima koreguoti dantų padėtį, sulygiuoti lanką. Tai greitas ir nebrangus būdas turėti estetišką šypseną, tausojant dantų audinius. 

Kaip tai vyksta?

Atliekant estetines korekcijas, siekiama išlaikyti likusį sveiką danties audinį. Gydytojas preciziškai, sluoksnis po sluoksnio atkuria dentiną, emalį, dantų formą bei spalvą, kol idealiai atkuriama danties estetika ir funkcija. Naudojamos kompozicinės plombos, kurių atspalvis idealiai priderinamas, atsižvelgiant į paciento situaciją. Restauracijos yra ilgaamžės, tačiau estetiškai plombuotus dantis rekomenduojama periodiškai poliruoti, kad būtų atnaujintas blizgesys.

Nemokama konsultacija

Estetinio plombavimo ir protezavimo ypatumai

 

  Estetinis plombavimas Estetinis protezavimas
Skirta dantų restauracijai + +
Dantų spalva atrodo natūraliai + -
Ilgainiui gali kisti spalva, prarandamas blizgesys + -
Pašalinama mažiau danties audinių + -
Greitas sprendimas + -
Dantys šlifuojami minimaliai + +

Nemokama konsultacija

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis GENERAL FINANCING BANKO MEDLIZINGO General Financing sąlygomis. Skaityti plačiau.

Registracija internetu