Diagnostiniai tyrimai - OksDenta - Odontologijos Klinika Kaune

Diagnostiniai tyrimai

Aukšta odontologinių paslaugų kokybė „OksDenta“ klinikoje – kelių sistemingų veiksmų rezultatas. Pirmasis žingsnis link sėkmingo gydymo yra išsamūs diagnostiniai tyrimai. Diagnostiniams tyrimams skiriame ypatingą dėmesį, nes tai padeda išsiaiškinti odontologines problemas, itin tiksliai suplanuoti procedūrą ir išvengti gydymo komplikacijų. Kokių diagnostinių tyrimų prireiks, priklauso nuo planuojamos procedūros.

 

 

„OksDenta“ klinikoje atliekami diagnostiniai tyrimai

Radiologiniai tyrimai yra viena svarbiausių priemonių odontologijoje, kadangi suteikia gydytojui daug informacijos apie paciento dantų ir aplinkinių audinių būklę. Atidžiai įvertinama kaulo kokybė ir kiekis padeda tiksliai ir saugiai suplanuoti procedūrą, o tai užtikrina ilgaamžius gydymo rezultatus. Mūsų klinikoje naudojamos skaitmeninės technologijos yra nekenksmingos, nes pasižymi labai maža spinduliuote.

3D kompiuterinė tomografija. Reikalinga prieš implantavimo ir kitas svarbias odontologines procedūras. Padeda numatyti anatominių darinių poziciją, todėl galima tiksliai suplanuoti implantų padėtį, būsimo protezo konstrukciją ir kt. Šiuo naujos kartos aparatu išgaunama aukštos raiškos 2D arba 3D rentgeno nuotrauka (pasirinktos veido srities). Skenavimas trunka vos 10-20 sekundžių.

3D tomografija

Nemokama konsultacija

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis GENERAL FINANCING BANKO MEDLIZINGO General Financing sąlygomis. Skaityti plačiau.

Registracija internetu