Dantų balinimas - OksDenta - Odontologijos Klinika Kaune

Dantų balinimas

Ypatingą dėmesį savo klinikoje skiriame ne tik sveikai,  bet ir estetiškai šypsenai. Šiomis dienomis estetiška šypsena neatsiejama nuo baltumu spindinčių dantų. Profesionaliai atliekamas dantų balinimas padeda svajonių šypseną sukurti nepakenkiant dantų emaliui. Dantis galima balinti tiek gydytojo kabinete (lazeriu), tiek namuose, naudojant specialiai Jums pagamintas kapas, kurias reikia pripildyti balinamuoju geliu ir naudoti taip, kaip nurodė gydytojas. 

Dantų balinimas gydytojo kabinete

Svajojate apie baltesnius dantis? Apsilankykite pas odontologą, kuris, visų pirma, įvertins Jūsų dantų būklę ir esamą spalvą. Prieš užtepant balinimo gelį, dantenos padengiamos specialia apsaugine medžiaga. Tuomet, gelis aktyvinamas diodinės šviesos pagalba. Ši šviesa prasiskverbia į giliuosius danties sluoksnius ir juos balina. Kad apsaugotų Jūsų dantis nuo jautrumo, po procedūros gydytojas padengs juos nujautrinančiu geliu. „OksDenta“ klinikoje naudojamos profesionalios priemonės, kurios nekenkia burnos ertmei ir dantų emaliui. Dantų balinimas trunka apie valandą laiko, o rezultatas paprastai pastebimas jau po pirmos procedūros.

Kad dantys ilgai išliktų balti ir sveiki, būtinas paciento bendradarbiavimas: reikėtų reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, vengti dažomųjų savybių turinčių produktų, tabako gaminių, o dantų balinimo procedūrą atlikti saikingai, kad nepakenktų dantims.

Nemokama konsultacija

Dantų balinimas kapomis namuose

Dantų balinimas galimas ir namuose, naudojant individualiai pagamintas kapas. Kad procedūra būtų atlikta sklandžiai ir saugiai, gydytojas apmoko pacientą bei parenka tinkamą balinimo intensyvumą. Reikiamos koncentracijos balinimo gelis įšvirkščiamas į kapą, kurią reikia užsidėti nakties metu. Norint pasiekti efektyvius rezultatus, procedūrą reikia kartoti  7-10 naktų.

Dantų balinimas nerekomenduojamas:

  • Nėščiosioms
  • Esant pažeistoms dantenoms
  • Esant dideliam dantų jautrumui
  • Jaunesniems nei 18 metų asmenims

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis GENERAL FINANCING BANKO MEDLIZINGO General Financing sąlygomis. Skaityti plačiau.

Paslauga

Kaina, €

Profesionali burnos higiena

59

Fluoravimas

3 - 15

Dantų balinimas kapomis (naminio balinimo rinkinys su kapomis,2 balinimo švirkštai)

150

Dantų balinimas lazeriu

180

Dantų balinimas lazeriu +(balinimo kapos + nujautrintojas+ 2 balinimo švirkštai)

330

Dantų balinimo kapa (2vnt)

60

Kapa nuo bruksizmo

70-100

Balinimo gelio švirkštas

15

ICON vienas dantis

40-50

Dantų papuošalai

40

Registracija internetu