Profesionali burnos higiena - OksDenta - Odontologijos Klinika Kaune

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Jei Jus neramina kraujuojančios, skausmingos dantenos, blogas kvapas iš burnos, švaros ir gaivumo stoka po dantų valymo, pirmiausia reiktų susirūpinti burnos higiena. Nepašalintos minkštos apnašos dantų paviršiuje mineralizuojasi ir virsta kietosiomis apnašomis (akmenimis), kurios sulaiko bakterijas ir sukelia dantenų uždegimą. Kadangi dantų šepetėliu, akmenis nuvalyti labai sudėtinga, tenka kreiptis į specialistą burnos ertmės higienos procedūrai.

Klinikoje “OksDenta” naudojamas vienas naujausių modernių dantų apnašų šalinimo metodų – „Air–flow“. Tai efektyvus ir neskausmingas būdas nuvalyti kavos, arbatos ar nikotino apnašą. Šis metodas ypatingas tuo, kad danties paviršius tiesiogiai neliečiamas, o veikiamas per atstumą, todėl nepažeidžiami kietieji danties audiniai. Ultragarsinis skaleris – specialus aparatas, kuris aukšto dažnio virpesių pagalba efektyviai nuvalo dantų paviršius, prie kurių prisitvirtinęs jau susiformavęs  kietas dantų apnašas (akmenys). Po procedūros būsite maloniai nustebinti natūraliai šviesia šypsena, švaros ir gaivos pojūčiu burnoje.

Higienistė Jurgita Vencevičienė primena, jog tinkama dantų priežiūra (dantų valymas bent du kartus per dieną su dantų šepetėliu ir pasta, burnos skalavimas po kiekvieno valgio, tarpdančių valymas dantų siūlu) – ypatingai sumažina dantų ligų atsiradimo tikimybę.

Mūsų klinikoje jau 14 metų dirbanti burnos ertmės higienistė Jurgita Vencevičienė, turi sukaupusi nemažą žinių bei patirties bagažą, todėl profesionalios burnos higienos metu specialistė ne tik pagerina bendrą burnos sveikatą (kuomet sumažėja kraujavimas, patinimas, pašviesėja dantys, atgaivinama burnos ertmė), tačiau taip pat ir diagnozuoja jau esamas ar gresiančias dantų arba dantenų ligas. Tokiais atvejais pacientui iš karto rekomenduojama speciali priežiūra arba paskiriama gydytojo odontologo konsultacija bei gydymas.

Nemokama konsultacija

Atsiminkite:

  • Tik burnos higienistas gali veiksmingai pašalinti apnašas ir akmenis.
  • Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra padeda užkirsti kelią tolimesnėms odontologinėms problemoms ir sutaupyti laiko bei pinigų.
  • Reguliarus vizitas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu visiems, kas brangina savo sveikatą, nes dantų ir dantenų ligos daro neigiamą poveikį visam Jūsų organizmui.
  • Profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti kas pusę metų, o sergantiems periodonto ligomis (parodontoze) – kas 3 mėnesius.

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis GENERAL FINANCING BANKO MEDLIZINGO General Financing sąlygomis. Skaityti plačiau.

Registracija internetu