Dantų balinimas lazeriu - OksDenta - Odontologijos Klinika Kaune

Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu yra viena iš greičiausių procedūrų šypsenai pagražinti. Graži šypsena suteikia pasitikėjimo savimi, gerina įvaizdį bei jaunina žmogų.

Dantų balinimas lazeriu – greita, saugi ir efektyvi dantų estetikos procedūra.

Balinant dantis lazeriu pasiekiamas giluminis balinimo efektas – lazeriu aktyvuota balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną.

Dantų balinimo lazeriu metu uždedamos dantenų apsaugos, tam kad būtų išvengta dantenų pažeidimų, o dantys padengiami specialiu balinimo geliu, kuris vėliau yra aktyvuojamas lazeriu.

Lazeris, veikdamas kaip aktyvatorius, sustiprina balinamojo dantų gelio poveikį, todėl per trumpą laiką gaunamas maksimalus efektas. Dėl palyginti trumpo balinimo gelio aplikacijos laiko sumažėja danties audinių pakenkimo rizika. Po balinimo lazeriu procedūros dantys gali būti kiek jautresni, tačiau padidėjęs dantų jautrumas praeina vos po kelių dienų. Vienintelis nepatogumas – kurį laiką po šios procedūros reikia vengti spalvotų ir gazuotų gėrimų, spalvoto maisto, rūkymo.

Nemokama konsultacija

Pasiruošimas dantų balinimui

Dantų balinimas dantims nekenkia, tačiau visos priemonės turi būti naudojamos su saiku ir laikantis gydytojo nurodymų.

Pirmiausia reikalinga profesionali gydytojo konsultacija, kurios metu įvertinama dantų, dantenų būklė, spalvos pokyčių priežastis, esamos restauracijos. Įsitikinama ar nėra balinimo kontraindikacijų, sudaromas gydymo planas ir parenkamas balinimo būdas. Prieš dantų balinimą lazeriu būtina atlikti profesionalią burnos ertmės higieną.

Dantų priežiūra po dantų balinimo

Kad palaikyti sveikus ir gražius baltus dantis, po balinimo rekomenduojama vengti dažančių maisto produktų ir gėrimų, pvz.: kavos, arbatos, raudono vyno, burokėlių, uogų., bei laikytis kitų higienistės rekomendacijų.

Kaip ilgai pavyks išsaugoti baltus dantis priklauso ir nuo paties žmogaus. Svarbu reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, valyti dantis dantų pasta ir siūlu.

Nemokama konsultacija

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis GENERAL FINANCING BANKO MEDLIZINGO General Financing sąlygomis. Skaityti plačiau.

Registracija internetu